شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1031
بازدید: 1435

چرا طراحی طلا و جواهر ؟؟؟

طراحی جواهرات یکی از راه های جدید و پول ساز در ایران و خصوصا کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد. این کشورها برای طراحی،اخیرا متخصصان طراحی از ایران و ترکیه را جذب می کنند.در این پست به شما طراحی طلا و جواهرات و بهترین روش انجام آن را به شما معرفی می کنیم.

بهترین راه برای شروع یادگیری-یادگیری نرم افزار طراحی جواهرات
در حال حاضر سه راه برای طراحی طلا و جواهرات وجود دارد.

طراحی با ترسیم دستی
طراحی با ساخت ماکت
طراحی با نرم افزار
که قطعا جدیدترین و بهترین روش همین طراحی با نرم افزار است. بخاطر سرعت، دقت و انعطاف بسیار بالا در کار. اگر می خواهید طراحی طلا و جواهرات و جواهرسازی را یاد بگیرید، اولین قدم یادگیری دو نرم افزار زیر است.

در واقع مراحل متعددی طی می شود تا یک جواهر، تولید شده و مورد استفاده قرار گیرد. برای این کار از ایده شروع می کنید، سپس تکمیل آن ایده و دقیق کردن اندازه ها و بعد هم ساخت قالب و تولید. دقت کنید تمامی این مراحل به جز تولید، در نرم افزارهای زیر قابل اجراست. پس در اولین گام باید دو نرم افزار زیر را یاد بگیرید.

بهترین و جدیدترین نرم افزارهای طراحی طلا و جواهرات
۱- نرم افزار ماتریکس
ماتریکس برای طراحی جواهرات

در حال حاضر بهترین نرم افزار در زمینه طراحی جواهرات می باشد. هر چند باید دقت کنید که نسخه ای از آن را آموزش ببینید که جدیدترین نسخه بوده و بدون حذفیات باشد. برخی از قابلیت های نرم افزار ماتریکس:

رندرینگ حیرت انگیز و واقع گرایانه
کنترل تمام جنبه ها در طراحی سنگ های قیمتی مطابق با درخواست مشتری
ارائه کامپوننت ها و آبجکت های آماده برای سرعت بخشیدن به روند طراحی
ابزار Gem Reporter برای نمایش طرح در صفحه نمایش
ایجاد اشکال ارگانیک با استفاده از تکنولوژی T-Splines
نمونه ویدیویی از طراحی جواهرات در ماتریکس را ببینید:

۲- نرم افزار راینو
راینو برای طراحی جواهرات

این نرم افزار جزو نرم افزارهای جدید در حوزه طراحی جواهرات می باشد که یادگیری آن کمی بیشتر از ماتریکس طول می کشد. اوج شهرت نرم افزار راینو در مدل سازی های زیبا و خاص مثل مدل سازی جواهرات و مدل سازی آثار معماری است.

نمونه ویدیویی از طراحی جواهرات در راینو را ببینید:

برای خرید اینترنتی آموزش طراحی جواهرات در راینو کلیک کنید!

جمع بندی
بطور کلی نرم افزار ماتریکس نرم افزار ساده تری برای یادگیری می باشد ولی راینو قابلیت های بیشتری دارد. خیلی راحت می توانید با خرید هر کدام از بسته ها که دوست دارید، به سرعت و بدون نیاز به هیچ کلاس پرهزینه ای، طراحی جواهرات را یاد بگیرید.

نویسنده