شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

هوالرزاق

زمینه فعالیت سایت دهکده طراحان برپایه عرضه انواع محصولات مرتبط با فایلهای سه بعدی طراحی طلا جواهر که قابلیت پرینت سه بعدی دارندو فایلهای آموزشی نرم افزارهای طراحی در تمام زمینه ها طلا و جواهر و دریافت سفارشات طراحی و پرینت سه بعدی طلا و نقره می باشد.

سایت دهکده طراحان آرزو دارد این امکان را برای طراحان طلا و جواهر ایجاد بکند که در هر کجا که هستند بتوانند هنرخودشون را در زمینه های طراحی و یا آموزشی بکار بگیرند تا بتوانند بهترین کارهای هنری را تولید کنند و هنر مندان دیگری را هم که میخواهند قدم در این کار بگذارند آموزش بدهند .  

 با فروش محصولات و فایلهای سه بعدی و یا با فروش محصولات و فایلهای آموزشی و آموزشگاهی ویا فایلهای آموزشی که در طی طراحی انواع سفارشات تجربه ای به دست آوردن به صورت فایلهای آموزشی به دیگران ارائه بدهند و درآمد کسب کنند .

با خرید اشتراک ویژه آزاد کاران ( فریلنسرها ) این امکان برآنها فراهم میشود که از مشتری سفارش طراحی دریافت کنند و با کسب امتیاز از مشتریان اعتبار خود را افزایش دهند و دارای یک فروشگاه مجازی برای خود باشند .

فروشندگان فایلهای قابل پرینت با پرینتر سه بعدی و فروشندگان فایلهای آموزشی این امکان را دارند که 75 درصد از فروش محصولات خود درآمد کسب کنند .

بهترین فرست برای کسب درآمد پایدار
CTA-Home-page-New.png

کسب درآمد با فروش فایلهای سه بعدی طلا و جواهر

شما میتوانید با سابقه خود در زمینه طراحی طلا و جواهر در هر زمینه ای که تخصص دارید فایلهای را برای مشتریان خود که سازندگان می باشند طراحی کنید و برای فروش قرار دهید.

business-min-min

کسب درآمد با فروش فایلهای پر تکرار و همیشه مورد نیاز در صنف طلا و جواهر

شما میتوانید فایلهای که پیش نیاز همه طراحان هست و هر بار طراحان آنها را تکرای طراحی میکنند را با قیمت مناسب در سایت قرار بدهید تا دیگر نیاز نباشد کاری که بارها طراحی شده دوباره طراحی بشود .

Hero-Home-page-new.png

کسب درآمد با فروش فایلهای آموزشی نرم افزارهای طراحی طلا و جواهر روز دنیا

شما میتوانید فایلهای آموزشی را در سایت دهکده طراحان قرار بدهید 1- این فایلها میتواند آموزشگاهی باشد با دورهای هدف مند و متنوع از نرم افزارهای مختلف طراحی طلا و جواهر 2- این آموزش میتواند نتیجه تجربه شخصی خود طراح نیز باشد

wordpress-security-min.png

کسب درآمد با دریافت سفارش طراحی

شما میتوانید با خرید اشتراک ویژه خود را به عنوان طراح مطرح کنید و با توجه به نیازهای مشتریان فایلهای را با دریافت بیعانه طراحی کنید وبه عنوان آزاد کار در هر کجا که هستید اعتبار کسب کنید و خود را مطرح کنید و دارای درآمد خوبی باشید.